19 травня 2016 р.

Альбом для сина ч.1 Обкладинка

Привіт!
Весняне сонечко і відчуття наближення літа роблять дива!!! Хочеться жити і насолоджуватися життям! Хочеться різноманіття кольорів і яскравих вражень! Знову хочеться творити і вести блог! В голові купа планів та проектів. Навіть окремий записничок для них завела...

За період творчого відпочинку ( чи точніше відпочинку від творчості) дуже багато змінилося в моєму ставленні до скрапу. Він для мене тепер невід'ємна частина відпочинку і присвячений тільки сім'ї і собі... Тому сьогодні поділюся з вами своєю найновішою роботою - альбомом для сина, чи, точніше, обкладинкою до альбому (розвороти ще в процесі)

Ось такий  яскравий настрій в горошок
Колекція паперу " Boy crazy " довго чекала свого зоряного часу. Чіпбордовий напис зроблений на замовлення у Вензелику( тому покажуся в галереї) та пофарбований акрилом.Не вмію багато говорити, тому покажу ще кілька фото :)

Для завдань
-Дніпропетровський клуб "Бумажное вдохновение"  - Прокатимся по радуге. У мене є червоний-оранжевий-жовтий-голубий
Спонсором завдання є творча студія Скрапочка

-Домик рукодельници  - Космическая одиссея.І ще трішки фотопроцесу і творчого настрою


Продовження буде!!!

6 коментарів:

 1. Елена, спасибо, за интерес к заданиям Днепропетровского скрап клуба и Домика рукодельницы)) но фото не отображаются. Либо у меня глюк, либо загрузите новые фотографии)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Наташа, спасибо! Загрузила еще раз.

   Видалити
 2. Яка яскрава пригодницька обкладинка!!! Клас! Із задоволенням гляну на завершену роботу!!!

  ВідповістиВидалити
 3. Очень категорично отношусь к красному цвету (в жизни), но в вашем исполнении, красная обложка получилась очень стильной и красивой! спасибо, что творите с блогом Домик рукодельницы!

  ВідповістиВидалити